- 21 marca 2002 - Po dłuższej przerwie, znów coś nowego :) 4 rozdziały, 16 stron w sumie. Czyli powieść liczy w chwili obecnej 34 rozdziały i 127 stron :) [ te podsumowania to nie tyle dla was, co dla mnie, na przyszłość :> ]


- 30 stycznia 2002 - Kolejny wpis :) Od pewnego czasu dostępny już był rozdział 28, nie zaznaczyłem jednak tego faktu w tej rubryce. Zaznaczam teraz, przy okazji skończenia prac na rozdziałami 29 i 30, kończącymi definitywnie przygody naszych amerykańskich znajomych w Europie. W chwili obecnej jest to dla mnie jakby domknięcie pewnej części ich historii, chociaż zdaję sobię sprawę z tego, iż kilka wcześniejszych wątków zostało nierozwiązanych, a kilka spraw niewyjaśnionych - ale, czy wszystko muszą robić postacie pierwszoplanowe? :) W każdym bądź razie, pomysły na dalszą historię są, więc pewnie za jakiś czas pojawią się nowe rozdziały :) A ja się cieszę, że w końcu udało mi się skończyć tę "Europę".. Męczyłem się z nią już trochę pod koniec ;)
Podsumowując: powieść ma w tej chwili równe 30 rozdziałów, i sympatyczną liczbę 111 stron (A4) tekstu :)
O, teraz zauważyłem - 30 rozdziałów 30. stycznia ;)
A przy okazji - jakiś tydzień temu minęło równe pół roku, od kiedy zacząłem pisać o "Człowieku, który nie istniał" :)
Naprawdę ciekaw jestem, ile osób zajrzało na tę stronę i przeczytało chociaż kilka stron.. :)

- 10 stycznia 2002 - No i w końcu coś napisałem! Ha! :> Jeden nowy rozdział, stron 4,5 ;) Smacznego ;>
- 6 stycznia 2002 - Heh.. Mamy nastepny, nowy rok, który oczywiście mógłby być lepszy od poprzedniego, a zapewne wcale taki być nie będzie chciał ;> Jak pewnie zdążyliście zauważyć, jeśli tu czasem zaglądacie, dość długo nie pojawiło się nic nowego.. Cóż. Mam nadzieję, że jednak dobra passa powróci i znów zacznie przybywać nowych rozdziałów.. Tymczasem jednak mamy dwa nowe - czyli w sumie już 26 rozdziałów i 90 stron tekstu.------------------------------------------------------------
- 22 października 2001 - Minął tydzień, ale nie upłynął mi on na próżnowaniu jedynie.. ;) Efekt - trzy nowe rozdziały :) Hmm.. Przy okazji, zrobiłem też nowe podsumowanie: w chwili obecnej mamy 24 rozdziały i 78 (!) stron (A4) tekstu! :>
- 14 października 2001 - khem khem.. Po dłuższej przerwie - w końcu coś nowego. Dwa rozdziały, w sumie 7 stron tekstu.. Dlaczego trwało to tak długo? Cóż.. Remontu ciąg dalszy (zaczyna mnie to już szczerze dobijać..), początek szkoły (ona dobiła mnie już zupełnie..) i jakoś tak ogólnie brak było mi czasu na pisanie.. No cóż, mam nadzieję, że zła passa się w końcu odwróci ;) Pomysłów w chwili obecnej mam na jakieś kilkadziesiąt stron pisania, chociaż część z nich wciąż jest w fazie dopracowywania.. Natomiast dwa rozdziały, które skończyłem dzisiaj przygotowywać, zostaną zamieszczone w internecie jak tylko wybiorę się do kafejki.
- 23 września 2001 - Już jest pięć nowych rozdziałów :) I nikt poza mną nie zna ich treści ;> Ale, już niedługo, naprawdę niedługo wrzucę je na serverek :) Z nowości - rozdział dziewiętnasty :) Hmm.. Ogólnie tekstu jest już.. prawie 60 stron A4! :) W sensie brakuje niecałej jednej ;>
- 22 września 2001 - mniej więcej koniec anginy, która mi tak fanie podcięła nogi ostatnio.. ;) Jeden nowy rozdział, plus - UWAGA - od nowa napisany rozdział trzynasty. Hm.. Ale wciąż nie mam internetu, by wrzucić teksty na serwer.. Także jak tylko uda mi się to zamieścić na stronce, otrzymacie od razu co najmniej cztery rozdziały do przeczytania ;)
- 15 września 2001 - Khm.. Po małej przerwie.. znowu.. :( No cóż. Ale za to od razu dwa rozdziały :)
- 3 września 2001 - Jest właśnie 3:50, gdy piszę te słowa, za oknem skrada się pomału świt, księżyc w pełni chowa się za choryzontem.. Nie, nie ma jeszcze nowego rozdziału. Dopiero się on pisze. Narysowałem natomiast trzy nowe rysunki związane z opowiadaniem.. I postanowiłem, iż zamiast wstawiać je w tekst - zamieszczę całość na osobnej podstronie. Tak też powstała GALERIA. Jak się do niej dostać? Zajrzyjcie do działu TEKST, tuż nad spisem treści.. Nie sposób przeoczyć.
- 1 września 2001 - Heh.. I znowu ponad tydzień przerwy. Ale oto jest - rozdział piętnasty :) Możecie podziękować LooZowi i Kasi za to, że mnie molestowali od kilku dni o następną część :) Tak przy okazji - już jest 15 rozdziałów, tekstu zaś w sumie jest 45 stron tekstu (!) Stron A4 oczywiście, zapisanych Arialem 12.. Hm. Więc już okołu 100 stron formatu książkowego. Po raz pierwszy w życiu stworzyłem coś tak obszernego.. a to jeszcze, mam nadzieje, nie koniec ;) No, to do przeczytania w następnym newsie :)
- 24 sierpnia 2001 - No w końcu! 8 dni trwało, zanim przełamałem chwilową niemoc i w końcu coś napisałem :) Uf. Mamy za sobą ten trzynasty, pechowy rozdział i właśnie wrzucam nr 14 ;) Ponad 6 stron tekstu tym razem, dla odmiany znowu trochę akcji. Enjoy :)
- 21 sierpnia 2001 - Przepraszam.. ale wciąż nie ma nic nowego do czytania. Może niedługo. Na razie brak mi nastroju do pisania.. Skończyłem natomiast kolorować nowy rysunek.. który za chwilkę wrzucę do rozdziału 12.
- 16 sierpnia 2001 - Tym razem jeden rozdział.. Dość krótki w dodatku.. Ale za to przybliżający nieco postać Kraitena. Nie spodziewajcie się jednak, że zdradzę od razu wszystkie informacje na jego temat.. Za to obiecuje, że kolejne fragmenty jego przeszłości będą się pojawiać.. Co jakiś czas.. :) Zresztą - nie tylko jego przeszłości.
- 15 sierpnia 2001 - Dwunasty z kolei rozdział wylądował na serverze ;) Hm. LooZ krzyczy na mnie od dwóch dni, że chciałby się w końcu dowiedzieć kim jest Kraiten.. Cóż. Sorry :) Postanowiłem najpierw dorzucić kilka informacji o obecnym wyglądzie świata.. O Kraitenie będzie wkrótce ;) Przy okazji - już jest ok. 35 stron tekstu ;)
- 14 sierpnia 2001 - Wczoraj nie miałem jakoś ani sił, ani ochoty na napisanie chociażby jednej linijki.. Dzisiaj za to napisałem aż dwa rozdziały za jednym zamachem :> I oba udostępniam.
- 12 sierpnia 2001 - Witam szanownych czytelników ;> [moje źródła donoszą, iż faktycznie mam takowych ;) ] Chciałbym poinformować o fakcie zamieszczenia przed chwilą kolejnego rozdziału mojej mikro-powieści, która jednakże wciąż się rozrasta :> Przy okazji: jako że nowe texty wrzucam na bieżąco, zaraz po ich napisaniu, okazać się może iż część z nich nie jest pozbawiona błędów [w takich wypadkach prosiłbym o wysłanie mi maila ze znalezionymi błędami], lub też będzie w przyszłości modyfikowana, jak to już zresztą miało miejsce z kilkoma rozdziałami. Tak to jest jak się owoce swojej pracy pokazuje na bieżąco, zamiast po roku lub dwóch ;>
- 11 sierpnia 2001 - no proszę, nie skończył się jeszcze dzień, a ja już zdołałem dokończyć rozpoczęty przed wyjazdem rozdział i właśnie wrzucam go na stronkę :)
- 11 sierpnia 2001 - wróciłem znad morza, czas się zabrać za pisanie :) na dzień dobry - wyrzuciłem jeden z rozdziałów. stwierdziłem, że wygodniej mi tak będzie zrobić, niż zmieniać 2/3 jego treści.. Tzn. - dla tych co już przeczytali - jego treść nie ulegnie poważnej zmianie, ale fakty zostaną podane w innym miejscu i w innej formie, o ;)
- 30 lipca 2001 - dodany ósmy rozdział :) to w sumie już ponad 20 stron textu :) w 12 dni ;)
- 30 lipca 2001 - mam już następny rozdział :)
- 29 lipca 2001 - ha! 10 dni przerwy. hm. niedobrze, niedobrze.. mieliście mnie lepiej motywować :> No nic - w każdym bądź, jest nowy rodział! :) Liczący sobie ok. 5 stron A4.. Przyjemnego czytania ;)
- 19 lipca 2001 - mamy 20 minut po godzinie czternastej.. i kolejny rozdział :)
- 19 lipca 2001 - no proszę.. właśnie dochodzi 3:30 w nocy.. a ja skończyłem pisać dwa następne rozdziały.. gdyby udało mi się utrzymać chociaż połowę tego tempa przez jakies 2 tygonie.. ech. chyba bez pomocy się nie obejdzie:> jeśli chcecie czytać.. dowiedzieć się, co dalej.. piszcie. nakłaniajcie mnie do tworzenia dalszych częsci, zwłaszcza kiedy nie będę już miał ochoty.. ;> mojego e-maila znajdziecie w dziale "autor".
- 18 lipca 2001 - ha! napisałem też pierwszy rozdział :)
- 18 lipca 2001 - napisałem prolog :)
- 17 lipca 2001 - powstaje ta strona, oraz okładka opowiadania.


NEWS
CO TO?
AUTOR
TEKST